İLETİŞİM FORMU

ÜRÜNLERİMİZ

BAYİLİK BAŞVURUSU

 
BİZE ULAŞIN BİZİ ARAYIN BİZE YAZIN
Haritada Yerimiz (0212) 337 27 34 info@corbuselektrik.com
HAKKIMIZDA

Corbus Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında Elektrik ve Enerji piyasasının ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde farklı ve ayrıcalıklı ürün çeşitleriyle piyasaya girmiştir. %100 Türk sermayeli bir firma olarak 1800m2 kapalı alana sahip fabrikamızda imalatını yaptığımız bir çok ürünün patentleri de yine firmamıza aittir.

Kompanzasyon sistemlerinde kullanılan alçak gerilim şönt reaktör sürücüleri, orta gerilim şönt reaktör sürücüleri, solar enerji kompanzayon sürücüleri, alçak gerilim akım trafoları, robotik kompanzasyon cihazı, şönt reaktörler harmonik filtreler, kondansatörler, analizörler, reaktif güç kontrol röleleri, motor ve gerilim koruma röleleri, sıvı seviye röleleri gibi ürün gruplarında İstanbul, Gaziantep, Hatay tesislerinde bir çok çalışanı ve AR-GE’si ile pazarın lider firmalarından biridir.

Bu durumunu TS EN İSO 9001: 2015 ve CE belgeleri ile tescillemiştir. Kullanıcı Dostu ürünler ile teknolojiyi daha pratik ve kolay hale getirmektedir.

“Sizler için sizlerleyiz...”
Yönetim Kurulu Başkanı
Erhan AKAR

Vizyon ve Misyonumuz

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda dokunduğumuz her hayata değer katarak 8. yılımızda (2023) 4 kıtada 4 kat büyümek. Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmak.
KALİTE BELGELERİMİZ

 
 
Copyright Corbus Elektrik 2017 | Tüm Hakları Saklıdır.